Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan deloven prostor od 80m2 vo Centar

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Filip Sarevski 16 апр. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Куманово
Dukanot se naogja na ul Kiril i Metodi br.2 vednas do ribarnica. Dukanot e izgraden pred 1 godina i e so golemina od 80m2
Filip Sarevski
070611055
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации