Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan vo Kumanovo

0 МКД

Се изнајмува од: Ljubinka Markovska 27 окт. 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово
Se izdava dukan od 29 m2 na Oktomvriska revolucija sproti teniski igralista na kej. Dukanot e opremen so wc.
Ljubinka Markovska
078233263
Кон почеток