Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukjan vo centar na Kumanovo

Се изнајмува од: Магдалена Вчера 19:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
Локација
Куманово
Се издава дуќан во центар на Куманово карши стар Палас, со површина од 63m2 (по потреба како една или две простории), и тераса од 30 m2. Објектот е погоден за секаква дејност.
Магдалена
071428667
Leaflet
Кон почеток