Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava lokal na kruzen tek kaj Ohridska Banka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: CBS International Macedonia 19 дек. 11:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата

Se iznajmuva kancelariski prostor 88m2 na plostad 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor kaj glavna posta - centar 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor na super lokacija 0 МКД
Se izdavaat maloprodazni lokali vo Flatiron 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Deloven prostor-lokal na prizemje na frekventna lokacija vo centarot na Ohrid na kruzniot tek kaj upravna zgrada na Ohridska Banka. Odlicna vidlivost od bul. Turisticka i izlog od okolu 20m2.
Za poveke informacii: 072 271 251

Retail unit on the ground floor on frequent location in Ohrid city center on the roundabout at Ohrdska Banka. Excellent visibility from Blvd. Turisticka and windows display size of cca. 20m2 and excelent branding possibilities.
For more information: 072 271 251
CBS International Macedonia
ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини. Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според остварен приход во изминатите 10 последователни години ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014 Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и контрола на квалитет
Посетете ја нашата продавница
Бул Партизански одреди 15 А/1-9 Прикажи на мапата
+38923222785
https://cbsint.mk/
CBS International Macedonia
+38923222785
Leaflet

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата
Se izdava deloven prostor za kancelarija 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor na super lokacija 0 МКД
Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar 0 МКД
Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации