Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se iznajmuva deloven prostor

0 МКД

Се изнајмува од: Goce 14 окт. 17:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Delovnion prostor se naogja na ul. Jane Sandanski 64.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации