Објавени: авг. 12 2015 03:36

Se izdava deloven objekt od 100m2 Prilep

Објавени: авг. 12 03:36
Прегледи: 44
Се издава деловен објект со големина од 100м2. Објектот се наоѓа на главна улица, наспроти Градскиот стадион во Прилеп на 5 минути од центарот на градот, целосно е реновиран, располага со сопствен паркинг простор и можност за користење на околните пракинг места бесплатно.
Доколку сте заинтересирани објектот може да се види во секое време.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации