Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT ZA SEKAKVA NAMENA

0 МКД

Се изнајмува од: Рената 12 јун. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Се издава деловен објект од 129 m2 (бившо БОЕМИ) во центарот на Прилеп наспроти Чарши Џамијата и Градскио сат. Веднаш до ресторан Евро. За повеќе информации на посочениот телефонски број. Рената
Рената
070-259-530
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации