Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan

Се изнајмува од: Биљана 01 авг. 14:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
Се издава дуќан во старата чаршија во Прилеп, во близина на саатот, 14м2, реновиран, со водоводен приклучок, клима уред и тенда.
Биљана
075 353687
Leaflet
Кон почеток