Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

0 МКД

Се изнајмува од: Milena Денес 17:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR POGODEN ZA APTEKA ILI DRUG BIZNIS VO BLIZINA NA HOTEL KRISTAL PALAS NA FREKVENTNA ULICA!!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации