Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prostor

Се изнајмува од: Dragan 22 ноем. 12:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
Локација
Пробиштип
Се издава простор од 380m2 во центарот на Пробиштип. Погоден за секаков бизнис. Просторот се наога во нова зграда, топ локација. Цена по договор.
Leaflet
Кон почеток