Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva atraktiven deloven prostor

Се изнајмува од: Daniel 12 фев. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава деловен простор во центарот на градот.
Просторот располага со површина од 200 м2, на 1 кат.

- Цена по договор

- Информации: 078 420 922 (Цеца) / 077 898 896 (Даниел)
Leaflet
Кон почеток