Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan Aerodrom Bulevar Jane Sandaski

0 ЕУР

Се изнајмува од: Eldis 15 фев. 22:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Dukan je 20 m2 + galerija 15m2 +basta
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации