Македонски | Shqip | English |

Izdavam dukan TC Biser

Се изнајмува од: goran 27 јан. 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: tc biser aerodrom
Површина: 16 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
dukanot se izdava ima 15m2 se naogja na prolazot na 1 sprat karsi restoranot xxl za podetalni informacii javete se na tel 078 262 726
Нема посетени огласи
Кон почеток