Оглас од претпријатие Објавени: авг. 03 2022 10:50

Se izdava deloven prostor 200m2 Big box Home center

Објавени: авг. 03 10:50
Прегледи: 333
Se izdava deloven prostor/izlozben salon vo sklop na Big Box Home Center.

Na odlicna udarna lokacija na bulevar Kiro Gligorov so odlicna frekfencija na dvizenje.

Prostorot e 200m2, na dve nivoa, so 3 zasebni kancelarii, dva toalet, kujna, inverter klimi, video kameri, kako i ogromen parking prostor.

Vo sosednite dukjani se naogjaat prodavnici za Mebel, Pet Shop, Detski Igracki, Bela Tehnika, i za Osvetluvanje.

Prostorot e sloboden od 15.07.

Za povekje informacii: 070 742 504 i 072 210 022

big box / home center / office space / retail space / deloven prostor / for rent / for lease /
Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации