Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor za kancelarija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: CBS International Macedonia 01 мар. 11:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата

Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo 0 МКД
Se iznajmuva kancelariski prostor 88m2 na plostad 0 МКД
Se izdava deloven prostor na Juzen Bulevar 0 МКД
Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Se izdava nov lokal deloven-prostor vo Aerodrom, pogoden za poveke dejnosti poradi svojata pravilna forma bez stolbovi I skali. Moze da se koristi I kako maloprodazben salon Ili kako kancelariski prostor. Dva oddeleni prostori od po 310 m2 koi mozat I da se spojat po potreba vo eden prostor od 620 m2.
Za poveke informacii: 072/251-986

Newly built premises for rent in Aerodrom, suitable for many businesses because of its cube shaped design with no pillars or stairs. Very suitable for retail or office space. Two separate premises, each one with 310 m2 size which can be connected in one space of 620m2.
For more information: 072/251-986
CBS International Macedonia
ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини. Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според остварен приход во изминатите 10 последователни години ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014 Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и контрола на квалитет
Посетете ја нашата продавница
Бул Партизански одреди 15 А/1-9 Прикажи на мапата
+38923222785
https://cbsint.mk/
CBS International Macedonia
+38923222785
Leaflet

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата
Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar 0 МКД
Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo 0 МКД
Se izdava deloven prostor na Juzen Bulevar 0 МКД
Povolno se prodava gradezen plac 1,223m2 Volkovo 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации