Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam dukan od 12m2 vo Novo Lisice

0 МКД

Се изнајмува од: Константин 23 дек. 22:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Дуќанот се наоѓа кај трите кули во Ново Лисиче до црквичето. 12 м2. Сите заентересирани можат слободно да се јават на тел.. броеви 075/245780 и 075/262410
Константин
075245780
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации