Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Se izdava nov dukan na Jaja Pasa

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Dukan Денес 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
IZDAVAM NOV DUKAN SO SANITAREN ČVOR NA GLAVNA ULICA CVETAN DIMOV BR.15 JAJA PAŠA SKOPJE.
Dukan
  Онлајн
071991286
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации