Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor dukan kaj studenski Kuzman

260 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 04 мар. 14:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата

Trosoben stan 68m2  CENTAR kaj Bugarska amb. 250 ЕУР
Deloven prostor za poveke nameni 150 ЕУР
Kompletno renoviran stan kaj Univerzalna 250 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Centar 450 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Се издава деловен простор од 60м2 веднаш до студентскиот дом Кузман, во деловна зграда, има подно греење,градско парно и клима, платен паркинг за едно возило пред објектот.
Евидентен број 15455
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KAPISTEC OD 96M2 350 ЕУР
EKSTRA STAN VO KARPOSH 0 ЕУР
Novogradba garsonjera vo Taftalidze 0 ЕУР
Nova moderna kuka kaj Teferic 160 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации