Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ekskluziven dukan so galerija vo strog centar

1 700 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Silver City Partner 15 јан. 14:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Silver City Partner

Silver City Partner

98 Огласи во продавницата

Ultra moderen stan kaj MiDa 0 МКД
Luksuzen stan kaj Mida 350 ЕУР
Se izdava ekstra deloven prostor vo strog centar 1 500 ЕУР
ODLICEN TROSOBEN STAN KAJ TC LISA 280 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
SILVER City Partner agencija izdava prekrasen dukjan na udarna lokacija vo strog centar.
Dukjanot raspolaga so:
- prvo nivo 140m2, otvoren prostor so wc
- galerija

cena: 1700 eur
kontakt: 078/353-277
Silver City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
0038978353277
Silver City Partner
 
0038978353277
Leaflet
Silver City Partner

Silver City Partner

98 Огласи во продавницата
Deloven prostor pozadi Ministerstvo za ekonomija 350 ЕУР
Ekstra stan za kratok prestoj 30 ЕУР
Luksuzen stan kaj Mida 350 ЕУР
Stan za delovna namena pozadi Ministerstvo za ekonomija 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации