Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam Dukan vo TC Bunjakovec Evtino

120 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Goce 21 авг. 14:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Izdavam Dukan/ Deloven prostor vo TC Bunjakovec na 1vi sprat gleda na Partizanska (nad Viktor Sevignon)
120 evra, ima prostor za Dogovor
Informacii na 071 302 885
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации