Објавени: јан. 28 2022 03:05

Office space for rent in the centar of Skopje 60m2

Објавени: јан. 28 03:05
Прегледи: 1454
Office space for rent on the Maksim Gorki street in the centar of Skopje. The space has 60m2 with two separate offices, toalet and a kitchen. Info on 072 279 016
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации