Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Centar

0 МКД

Се изнајмува од: Zoja 18 апр. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se izdava deloven prostor vo centar na Skopje za kancelarija ili magacin.
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток