Објавени: апр. 18 2022 09:21

Se izdava dukan 60m2 na ul.Maksim Gorki

Објавени: апр. 18 09:21
Прегледи: 1681
Се издава дуќан 60м2 на ул. Максим Горки во Скопје. Дуќанот има голем излог директно на ул. Максим Горки, има две одделни простории, заеднички тоалет и мала кујна. Просторот се издава неопремен. За сите информации 072 279 016
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации