Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR SPROTI DRAKSTOR BETI

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 15 фев. 14:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 63 000 ЕУР
NOV KOMFOREN DUPLEKS VO TAFTALIDZE 1 96 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA NOV NAMESTEN STAN POZADI UNIVERZALNA 220 ЕУР
LUKSUZNI APARTMANI (PENTHOUSE)  VO AERODROM 140 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
СЕ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАР СПРОТИ ДРАКСТОР БЕТИ.
ПОВРШИНА 28 М2

ЦЕНА 220 ЕУР

ШИФРА М06
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Nov 3 soben stan vo Taftalidze 2 58 000 ЕУР
4 SOBEN STAN VO KOZLE KANELA 105 000 ЕУР
Kuka od 475m2 vo Kisela Jabuka 110 000 ЕУР
PREKRASEN STAN VO KOMPLEKS MIDA 148 000 ЕУР
Кон почеток