Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DUKAN VO GTC

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Sanja 27 фев. 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Се издава дуќан во ГТЦ, на прв кат, до/позади бутикот „Бела“. Има голем излог на странична уличка-кон „Холидеј Ин“ и помал изложбен простор на главната улица. Дуќанот е со 2 странични влезови (од страната на Холидеј Ин и внатре од „океанскиот“ дел со локали). Погоден за бутик или канцеларја.
Кон почеток