Македонски | Shqip | English |

Se izdava renoviran dukan vo TC Bunjakovec

Се изнајмува од: Dukjan 03 апр. 17:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Bunjakovec
Површина: 16 m2
Локација: Центар, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava i prodava dukjan vo Tc Bunjakovec blisku do Kam Market
Нема посетени огласи
Кон почеток