Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat dva dukani TC Beverli Hils

Се изнајмува од: Maja 10 фев. 15:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се издаваат два дуќани во ТЦ Беверли Хилс, високо приземје со површина од по 33 м2 со можност за спојување во еден дуќан со површина од 66 м2.

Цена по договор
Leaflet
Кон почеток