Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се изнајмува деловен простор

0 МКД

Се изнајмува од: Zoran 03 окт. 21:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Се изнајмува деловен простор на фрекфентна локација во ГТЦ на 1 кат. Дуќанот е со 2 излози и е погоден за секаков вид на бизнис.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации