Оглас од претпријатие Објавени: јун. 27 2022 01:17

Se prodava dukan vo Centar

Објавени: јун. 27 01:17
Прегледи: 1089
Se prodava deloven prostor (dukan vo centar)
lokacija: bulevar kliment ohridski 53/1
kvadratura : 53 m2
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации