Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 15m2 vo TC B Hils IZDADEN

8 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: дукан 20 јун. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Дукан 15 м2 на висико приземје одговара за разни дејности , се издава или продава ..
ИЗДАДЕН
дукан
078323266
Leaflet
Кон почеток