Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 29m2 vo Centar

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Orce 01 апр. 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se izdava deloven prostor od 29 m2 pogoden za nekakva namena : kancelarija,kolonijal ,pekara, frizernica, kozmeticki salon,knigovodstveno biro itn vo centar do narodna banka na RM. Informacii na tel. 070939919-Orce ili 078889934-Jakim.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации