Објавени: авг. 12 2015 09:26

Se izdava dukan na Bitpazar

Објавени: авг. 12 09:26
Прегледи: 30
Евтино се издава дукан на ул. Атанас Бабата бр.24 (улица од битпазар накај школо Јане Сандански), меѓу дуќани за продажба на обувки на големо.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации