Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LOKAL VO DEBAR MAALO

600 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Иванка 08 јан. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
СЕ ИЗДАВА ЛОКАЛ ВО ДЕБАР МААЛО СКОПЈЕ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА - УЛИЦА НА КАФАНИ. ДУЌАНОТ Е ПРИЛАГОДЕН ЗА СЕКАКВИ НАМЕНИ : КАФАНА, КАФИЧ, КАНЦЕЛАРИИ, АГЕНЦИЈА И ДР.
Иванка
070 21 79 49
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации