Оглас од претпријатие Објавени: јун. 13 2022 02:36

Se izdava deloven prostor 1000m2 Big Box Home Center

Објавени: јун. 13 02:36
Прегледи: 1285
Se izdava deloven prostor / izlozben salon od 1000m2 vo sklop na Big Box Home Center

Na odlicna lokacija na bulevar Kiro Gligorov so odlicna frekfencija na dvizenje

Prostorot e na 2 nivoa x 500m2, so pregraden kancelariski del i toaleti, preden i zaden vlez, ogromen parking prostor, video monitoring.

Vo sosednite dukjani se naogjaat prodavnici za mebel, Pet Shop, Detski Igracki, Bela Tehnika, i za Osvetluvanje.

Za povekje informacii: 070 742 504 i 072 210 022


Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации