Оглас од претпријатие Објавени: јун. 27 2022 09:33

Se izdava dukan 85m2 kaj kafana Dojrana

Објавени: јун. 27 09:33
Прегледи: 238
Objektot e so visina 3m, parking 125m2, magacin 15m2, trevnik 125m2, trevnikot moze i za druga namena spored potrebata na dejnosta, se ova e na imoten list. Na mnogu atraktivna lokacija za poveke nameni. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации