Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DUKAN OD 20m2 GORCE PETROV

8 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: MIODRAG 13 окт. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se izdava dukan 20m2 na sama glavna ulica vo Gjorce petrov.Broj za kontakt 078578814
MIODRAG
078578814
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации