Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven objekt vo n.Ilinden

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Билјана 22 ноем. 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Деловниот објект е со површина од 64 м² со два засебни влеза и два посебни тоалета. Лоциран на видно место на главната улица во н.м. Марино со пристапна површина до самиот објект од околу 6 м² со можност за паркинг простор. Главнта улица во н.м. Марино каде што е лоциран објектот го поврзува н.м. Белимбегово со останатите населени места од опшината
Билјана
070266510
Leaflet
Кон почеток