Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 24 јул. 13:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

1057 Огласи во продавницата

НОВ СТАН ЗА ПРОДАВАЊЕ ВО ТАФТАЛИЏЕ 0 MKD
NOVA KUKA VO ZDANEC 0 MKD
KANCELARISKI PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA 0 MKD
Plac na obikolnica vo Butel 50 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
ID5636O

Се издава и продава деловен простор на одлична локација во Тафталиџе со поглед и излог на булевар.

Деловниот простор се состои од отворен простор од 190м2 со 1 тоалет и 2 инвертер клими за греење и ладење.

Цената за изнајмување изнесува 10 евра/м2 + 18%ДДВ.

Просторот е на располагање и за продажба по цена од 1800 евра/м2 + 18%ДДВ.

EXCELLENT OFFICE SPACE IN TAFTALIDZE

Business premise for rent and sale located on a great location in Taftalidze with a shop window looking towards a boulevard street.

The business space has an open space of 190m2 with 1 toilet and 2 inverter air conditioners for heating and cooling.

The rental price is 10 euros/m2 + 18%VAT.

The sale price is 1800 euros/m2 + 18%VAT.
Property One
078306083
Leaflet
Property One

Property One

1057 Огласи во продавницата
Luksuzen stan na mirna lokacija 1 200 EUR
Stan na mirna lokacija 250 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 MKD
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации