Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR OD 250M2 VO KISELA VODA

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Enmon group 30 јул. 09:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Површина: 250 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
Се изнајмува или продава деловен простор - дуќан на улица Доситеј Обрадовиќ бр.3, Кисела Вода, Скопје. Просторот е со површина од 250 м2, на две нивоа со внатрешни скали. Во истиот има и административен дел - канцеларија и санитарен чвор. За подетални информации во врска со деловниот простор контактирајте не.
Нема посетени огласи
Кон почеток