Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor

Се изнајмува од: Goran 25 јан. 23:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се изнајмува деловен простор 85 m2, кој се наоѓа на почетокот од Општина Кисела Вода – „Чешма“ помеѓу Булеварот „Борис Трајковски“ и главната улица кон Кисела Вода „Иван Козаров“ бр. 31 (кај споменикот на Тодор Александров), кој се користеше за банка.
Цена: по договор
Кон почеток