Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan vo Kisela Voda za poveke nameni

5 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: Olga 16 фев. 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Izdavam dukan vo naselba 11 oktomvri opremen za kolonial a moze da se koristi i za drugi nameni povolna lokacija na glavna ulica moze da se koristi i kako kancelarija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации