Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Povolen deloven prostor vo Kisela Voda

0 МКД

Се изнајмува од: Leposava Bocevska 31 мар. 21:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Izdavam deloven prostor na ulica Emil Zola kaj starata rampa cena povolna.Za poveke informacii kontaktirajte go gore navedeniot tel broj.
Leposava Bocevska
077614631
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации