Оглас од претпријатие Објавени: апр. 19 2019 12:42

DELOVEN PROSTOR KANCELARII 150m2 CENTAR- GR. ZID

Објавени: апр. 19 12:42
Прегледи: 103
SIFRA:5864

Se izdava extra ureden deloven prostor za kancelarii 150m2 na mezanin, na lokacija Centar-Gradski Zid kaj slatkarnica MALAGA, raspolaga so 5 kancelarii, kompletno opremena vgradena kujna, toalet, so instaliran sistem za energetski efikasno ladenje i greenje, alarmen i video nadzor.......Cena 1400e

poveke informacii:
077 705 109
077 705 108
02 3051 300
agencija Doma Dom
www.domadom.mk
e-mail:info@domadom.mk
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации