Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan na prizemje 40m2 kaj Rampa do Adora FLATIRON

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: RealEstatesMacedonia.com 08 авг. 09:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ИЗНАЈМУВАМЕ НОВ ДУЌАН ВО ЦЕНТАР, КАЈ СТАРА РАМПА. ДУЌАНОТ Е ВО КОМПЛЕКСОТ СО БАНКИ, НА ОДЛИЧНА ПОЗИЦИЈА СО ГОЛЕМ ИЗЛОГ. ПОВРШИНАТА Е 40м2, СО ДВА ТОАЛЕТИ. КОРИСЕН ЗА ПОВЕЌЕ НАМЕНИ. ИМА ГОЛЕМ ИЗЛОГ И ДВА ВЛЕЗА. ДУЌАНОТ СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН СО МОЖНОСТ ДА СЕ ИЗДАДЕ ОПРЕМЕН ЗА КАНЦЕЛАРИЈА. ПРЕД ЗГРАДАТА ИМА ОТВОРЕН ПАРКИНГ СЛОБОДЕН ЗА ПАРКИРАЊЕ. ЦЕНА 250евра
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

364 Огласи во продавницата
NOV Luksuzen stan kaj Univerzalna 250 ЕУР
Luksuzno namesten trosoben stan 100m2 vo Kapistec 450 ЕУР
Кuka 350m2 vo Sredno Nerezi 300 000 ЕУР
Se iznajmuva deloven prostor kaj Grcka Ambasada -
Кон почеток