Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Dva dukаna na odlicna lokacija vo Karpos 3

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 16 мај 14:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Izdavame dva dukjana na Partizanska sproti Okta Benzinskata so povrsina od 80m2 i 84m2. Odlicni za sekakva namena. Cena 600 evra

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
Кон почеток