Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam 60m2 deloven prostor vo Debar Maalo

Се изнајмува од: Tina 29 ноем. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Издавам 60м2 деловен простор во дебар маало кај кружниот тек, поранешно фаст фуд "Doggy's" hot-dog, наспроти кафе бар „круг“.
60м2 со 2 простории и едно wc.
078/667372
Кон почеток