Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan od 18m2 TC Bunjakovec 1kat

150 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Атлас Недвижности 18 апр. 13:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Stan 44m2 + 15m2 na prizemje Taftalidze 1 45 000 ЕУР
Stan vo gradba 67m2 Hrom so 3 spalni 850 ЕУР
Stan od 86m2 G Zid Kulata do zelen pazar na 5 kat 95 000 ЕУР
Nov stan 57m2 na 1 kat so 2 spalni 1 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Se izdava dukan vo TC Bunjakovec na sprat so pogled nakaj Partizanska dukanot e 18m2 so sanitaren cvor.
Cena 150 evra
tel.078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Plac za industriski objekt od 9400m2 Vizbegovo 35 ЕУР
Nova kuka vo Kozle od 460m2 i dvor 300m2 ITNO 460 000 ЕУР
Stanovi vo gradba 51-58m2 so 2 spalni odl 1 000 ЕУР
 Dvosoben namesten stan od 45m2 Univerzal 200 ЕУР
Кон почеток