Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan vo Zelezara

6 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: mare 11 дек. 17:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
se izdava dukan vo naselba zelezara
Leaflet
Кон почеток