Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan 65m2 vo katnata garaza do Min za finansii

1 300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: RealEstatesMacedonia.com 03 дек. 16:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

Magacin so deloven prostor vo Pintija 3 800 EUR
Deloven prostor vo TC i katna garaza BEKO 2 000 EUR
KOMPLET LUKSUZNO OPREMEN STAN 100m2 TAFTALIDZE 1 250 EUR
NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN SO DVE SPALNI VO CENTAR 500 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Iznajmuvame dukjan vo katnata garaza do Ministerstvo za finansii. Dukjanot zafakja povrshina od 65m2, so sopstven toalet i e pozicioniran na frekfentna pozicija, odnosno na samata ulica.

Cena na iznajmuvanje: 20e/m2
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
PRAZEN STAN ZA DELOVEN PROSTOR 50m2 DEBAR MAALO 0 MKD
NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN SO DVE SPALNI VO CENTAR 500 EUR
STAN 73m2 VO KARPOS 4 POVOLNO 63 000 EUR
3 BEDROOM LUXURY FURNISHED APARTMENT VODNO 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации