Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavamr dukan 24m2 na Vanco Prke ednosmernata

Се изнајмува од: Boris 11 дек. 15:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Штип
Dukan od 24m2 se izdava na ednosmernata Vanco Prke br.18. za povolna cena 250 evra/mesecno.
Кон почеток